E-YDS Hazırlık Kursu

e-yds hazırlık kursu

E-YDS kursu kayıt için doğru adrestesiniz. Karacaonlineyds.com’a kaydolarak e-YDS’de başarılı olma yolunda önemli adım atabilirsiniz.

Karacaonlineyds. E-YDS hazırlık kursunda öğrencilerin;

  • Dil bilgisinin,
  • Okuma bilgisinin,
  • Kelime bilgisinin gelişmesi için çalışmalar yapmaktadır.

Sizde e-YDS’de başarılı olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. İngilizce altyapısı yeterli olmayan adaylar için özel ön hazırlık grupları oluşturuyoruz. Böylelikle herkesin hayallerine ulaşması noktasında önemli adım atmış oluyoruz. E-YDS gruplarına ancak orta düzey dil seviyesinde katılım sağlayabiliyorsunuz. Uzman eğitmenlerimiz E-YDS’e katılabilecek düzeyde dil bilgisine sahip olmayanları dahi o düzeye kısa sürede getirmektedir. Web tabanlı sistem üzerinden sunulan derslerimize kesintisiz erişim sağlayabilirsiniz. Online derslerde öğrencileri korkutan en önemli nokta, derslerin sistem kaynaklı devamlı kesilmesidir. Karacaonlineyds.com’da böyle bir durum asla söz konusu değildir.

E-YDS Hazırlık Eğitim İçerikleri

E-YDS hazırlık kursu, sınavla ilgili stratejileri öğrencilere sunmaktadır. Bu stratejiler sayesinde öğrenciler sınavlardan yüksek puan alabilirler. Ayrıca gramer konu anlatımları başta olmak üzere çeviri çalışmaları da öğrencilerimize yaptırıyoruz. Test çözümleriyle öğrencilerimizin zorlandığı noktaları gidermesini sağlıyoruz.

E-YDS hazırlık kurslarımızda aynı zamanda cümle dizilim çalışmaları yapıyoruz. E-YDS’de kelime ve okuma çok önemlidir. Öğrencilerimizde noktalarında kazanılmasını sağlıyoruz. İlk olarak kelimeler üzerinde çalışmalar yaparak daha sonra cümle dizilimi gibi konulara yöneliyoruz. E-YDS’de öğrencilerin okuduklarını anlaması çok önemlidir. Onun için ne kadar çok kelime bilinirse ve okuduğunu anlarsa onun yararına olur.

Whatsapp Görüşmesi
1
Whatsapp Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?