YDS Kursu Fiyatları

yds kursu fiyatları

Karacaonlineyds.com ile irtibata geçerek YDS kursu fiyatları hakkında net bilgi alabilirsiniz. Karacaonlineyds.com YDS eğitimine başlamadan önce adayların dil seviyesini öğrenmek için bir sınav düzenlemektedir. Ayrıca yapılan bu teste adayların eksik yönlerine yönelik önemli bilgiler elde edilir. O bilgiler doğrultusunda eğitmen adaya çalışmalar yapar.

Sınavla birlikte adayın hem güçlü hem de eksik yönleri saptanmış olur. YDS’e yönelik soru tiplerini kurs içerisinde adaya gösteriyoruz. Soru tipleriyle birlikte onların çözüm teknikleriyle ilgili de önemli bilgilere ulaşabilirsiniz. Böylelikle adaylarımız şıklar içerisinde boğulmadan direkt sonuca ulaşabilecekler. Karacaonline.com olarak kurs süresince öğrencilerimize özel çalışma programları hazırlıyoruz. YDS derslerinin yanı sıra adaya rehberlik çalışmalarımızla da öne çıkıyoruz.

Uygun Fiyatlarla YDS’de Başarınızı İkiye Katlayın

YDS kursu; adayı sınava hazırlama noktasında büyük önem arz etmektedir. YDS kursu;

  • Sözcük türleri,
  • Kelime dağarcığının genişletilmesi,
  • Metinlerin doğru şekilde geliştirilmesi,
  • Anlam soruları,
  • Uzun paragrafların çözümü gibi konuları kapsamaktadır.

YDS’e yönelik tüm soru ve taktikleri kurs süresince eğitmenlerimiz tarafından size verilecek. Özellikle adayların en çok zorlandıkları uzun paragraf çözümlerinde adayları iyi şekilde sınava hazırlıyoruz. YDS’nin %60’ını paragraf ve anlam soruları oluşturmaktadır. Onun için adayları bunlara yönelik hazırlamaktayız. Sınava kadar öğrencilere devamlı deneme sınavları yapıyoruz. Hem adaylar kendilerinin durumunu bizde öğrencimizin durumu hakkında bilgi edinmiş oluyoruz. YDS kurslarımızla, adaylara başarı garantisi veriyoruz.

bir yorum bırakın

Whatsapp Görüşmesi
1
Whatsapp Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?