Yökdil Sosyal Kursu

yökdil sosyal kursu

Yökdil Sosyal Bilimler sınavına tam donanımlı girebilmek için Karacaonlineyds.com’u tercih edebilirsiniz. Alanında uzman eğitmenlerimiz sayesinde sınavda hedeflediğiniz puanı hızlı bir şekilde alacaksınız. Kurumumuz; Yökdil Sosyal Bilimler eğitimiyle,

  • Soru tiplerini,
  • Kelimeleri,
  • Okuma alışkanlığı gibi birçok kazanım elde edeceksiniz.

Yökdil Sosyal Bilimler tam olarak; sınava girmeyenleri kapsıyor. Aynı zamanda 50’nin altında az puan alanlara da yönelik bir hazırlık grubu olduğunu söyleyebiliriz.

Yökdil Sosyal Kursu Önemi Nedir?

Yökdil Sosyal Kursu tam olarak Yökdil’e girecek adaylara temelden müfredattaki bilgileri aktarmaktadır. Yökdil Sosyal Kursu’na katılacak kişilerde ön bilgi aramadan kayıt oluşturuyoruz. Fakat katılımcılarımızın Yökdil Sosyal Kursu’ndan tam verim alabilmesi için temel akademik çeviri eğitimi almalarını özellikle öneriyoruz.

Yökdil Sosyal Kursu kapsamında sunulacak deneme sınavlarının çözümünde;

  • Soru tipleriyle ilgili temel çalışmalar,
  • Soru çözüm yöntemlerine dair bilgi edinme,
  • Sorunların detaylarla çözülmesi gibi konuları kapsamaktadır.

Çeviri soru tipleri, dil bilgisi ve cümle yapısına dair araçlar öğretilerek öğrencinin tam anlamıyla sınava hazırlanması sağlanır. Yökdil’deki soru kalıpları nasılsa Yökdil sosyal kursta bunların hepsi öğrenciye anlatılır. Soru tipleri ve onların çözümleriyle alakalı analizler ortaya çıkarılır. Yökdil Sosyal Bilimler kursu; isminden de anlaşılacağı üzere öğrenciyi alanı olan sosyal bilimlere yabancı dilde hazırlamaktadır. Öğrenci yabancı dilde sosyal bilimlere yönelik tüm soru tiplerine hâkim olmaya başlar. Eğitmenlerimiz öğrenciye soru tiplerini tek tek incelettirir.

bir yorum bırakın

Whatsapp Görüşmesi
1
Whatsapp Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?